VIJESTI

Uspjeh stolnotenisača u Španjolskoj

Na međunarodnom stolnoteniskom turniru “Spanish Open” koji je od 18. do 22. lipnja održan u Barceloni hrvatske stolnotenisačice i stolnotenisači osvojili su srebro i tri bronce nakon pojedinačnih nadmetanja.

Sandra Paović, članica STKOI Uriho iz Zagreba, u kategorijama stojećih zauzela je treće mjesto, u polufinalu izgubivši od Ukrajinke Babenko Vidas rezultatom 2:3. Šveđanka Anna Carin Alquist bila je kobna za naše dvije stolnotenisačice u kategoriji tri, članice STKOI Nec iz Splita. Prvo je u polufinalu savladala Helenu Dretar Karić s 0:3, a potom istim rezultatom u finalu bila bolja od Anđele Mužinić.

Pavao Jozić, član STKOI Samobor i SV. Nedjelja, u kategoriji 6. stojećih, u polufinalu izgubio je od Španjolca Simeona 0:3.

Tomislav Špalj, član STKOI Varaždin, otpao je još u četvrtfinalu. Početkom rujna našu reprezentaciju očekuje nastup na Svjetskom prvenstvu u Pekingu.