VIJESTI

Na Svjetskom prvenstvu u parastreljaštvu u Limi Fran Skračić osvojio je srebrnu i brončanu medalju

Hrvatski strijelac Fran Skračić osvojio je srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu u parastreljaštvu u Limi, u disciplini 10 metara zračna puška ležeći za slijepe i slabovidne osobe. Na Svjetskom prvenstvu nastupa više od 260 natjecatelja iz 54 zemlje svijeta, a Hrvatske boje brane 3 strijelca, Rudolf Petrović, Damir Bošnjak i Fran Skračić.
“Nadao sam se dobrom rezultatu, ali ovakav uspjeh nisam niti sanjao. Bilo je stresno i uzbudljivo, ali trener Damir Tješinski me dobro pripremio” kazao je 34-godišnji Fran Skračić nakon osvajanja srebrne medalje.
Veliku potporu i pomoć za ovakav sjajan rezultat Fran Skračić i Damir Tješinski upućuju zahvalu SK Kustošija i SK Invalida rada. -Ovdje sportnet- -Tportal-

Fran Skračić ponovno se popeo na postolje na SP-u u Limi. U kvalifikacijskom meču discipline VIS (10m zračna puška stojeći – SHVI) ostvario je rezultata od 511.2 krugova koji ga je kao 6. odveo u finale u kojemu je Fran ponovo pokazao svoju kvalitetu te na kraju zauzeo 3. mjesto (189.6).